Zbulohet arsyeja e ndryshimit drastik të Nora Istrefit brenda javës

Nora Istrefi po shfaqet krejtësisht ndryshe javën e fundit në Instagram. Më parë ajo postonte rrallë në rrjetet sociale, gjithmonë fotografi nga prapaskenat e koncerteve.

Periskopi.com Showbiz

Ajo i kushton përherë shumë rëndësi stilit në videoklipet dhe daljet publike por tani, ka vendosur që të mos e kufizojë shijen e saj për veshjen vetëm në shfaqjet si këngëtare.

Me mbështetjen e stilistit Valdrin Sahiti, Sellmës dhe syrin e fotografit Artan Korenica, Nora Istrefi vendosi të kthehet në një blogere. Përveçse këngëtare, ajo është tani blogerja më e re e modës në Shqipëri.

Me një look më trasgresiv, make up-in perfekt dhe kombinimet e duhura, Nora është gati të frymëzojë me stilin e saj.