Reagon ministrja e Drejtësisë, kërkon të dalin para drejtësisë ata që e rrahën të miturën

Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha ka reaguar për dhunën që iu shkaktua të miturës në Rahovec, nga familjarët e saj.

Periskopi.com Lajme

Hoxha thotë se është e tronditur nga ajo që ka pa, raporton Periskopi

“Dhuna ndaj femrës në veçanti, nuk mund të kalojë pa u ndëshkuar. Si nënë e një vajze të vogël, jam thellë e tronditur. Rasti në Rahovec shpresojmë të mos përsëritet dhe organet e drejtësisë presim ta thonë fjalën e vet!”, thotë Hoxha raporton Periskopi