Edhe një dizajner refuzon ta veshë zonjën Trump

Njëri nga dizajnerët më në zë të Shteteve të Bashkuara, ka thënë se nuk do ta veshë Zonjën e Parë të Shteteve të Bashkuara, shkruan The Independent, transmeton Klan Kosova.

Periskopi.com Lajme

Tom Ford, i është bashkuar grupit të dizajnerëve që kanë thënë se kurrë nuk do të punojnë me Melania Trump, pavarësisht faktit se ajo kishte qenë një modele.

Fort në një televizion amerikan ka thënë se atij i është kërkuar që të dizajnojë veshje për të disa vjet më parë, mirëpo ka refuzuar.

 

 

Zonja e parë e ShBA-së nudo, merr vëmendjen e botës (Foto)

Periskopi.com Lajme

Në të shumtën e rasteve e njohin atë si ish-modelja, një zeshkane e bukur, 180 centimetra e gjatë me mollëza të fryra.

Melania, e cili është gruaja e tretë e një multimiliarderi, është e njohur për veshjet shik dhe shëtitjet me limuzinë me shofer personal.

Zonja e parë e re e ShBA-së, Melanie Trump ka lindur në Knavs më 26 prill 1970

Në vitin 1996 ajo shkoi në New Youk dhe filloi e ndërtoi karrierën e saj.

Më vonë ajo u njoftua me Donald Trumpin, me të cilin u fejua pastaj në vitin 2004, ku miqtë e fëmijërisë së Melanias deklarojnë se ata janë një qift i përkryer.

Qifti kanë një djalë së bashku, që quhet Baron dhe është lindur në vitin 2006, ndërsa Donald nga martesat e mëparshme ka edhe katër fëmijë, Donald Juniour, Ivanka, Eric, Tiffany dhe Barron.

Fushata presidenciale e Donaldit ishte plot skandale, dhe dy janë të lidhura me bashkëshorten e tij.

E para ishte kur doli se fjalimi i saj ishte vjedhur nga Michael Obama, dhe tjetra kur mediat amerikane publikuan fotografitë e saj ku shihej e zhveshur me mbishkrimin “Zonja e parë e zhveshur”./ Periskopi

Melania Trump tumblr_ob77rmutau1u1dkf2o1_1280 melania-pics1 melania2 melania-knauss-avion   melania-trump1 melania-trump2-696x979 melania-trump4 melania-trump5 melania-trump6 melania1-696x778