E pabesueshme: “Meda me familje mysafirë të Barack Obamës!” (Foto)

Këngëtari Meda këto ditë si duket është duke qëndruar jashtë Kosovës me familjen e tij.

Periskopi.com Showbiz

Pasi që ai na ofron imazhe të ndryshme të vendeve ku i viziton me familjen e tij. E tillë është edhe një foto e fundit që Meda e ka nda me ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Ku ai dhe familja e tij shihen përkrah Barack Obamës dhe gruas së tij Michelle Obama, shkruan Kosovarja.

Por, kjo është pak dëshpëruese kur e kupton se Barack dhe Michelle Obama janë vetëm skulptura nga dylli.

Që do të thotë nuk janë me personazhet reale.  Kjo mund të jetë foto përshëndetëse nga këngëtari Meda, për presidentin e SHBA-ve Barack Obama i cili tashmë do ta lërë këtë post.

meda-1_1484861559-3267685

Çun Lajçi dhe Meda i bëjnë shumë njerëz që të qajnë (Foto)

Aktori i njohur, Çun Lajçi, duket të ketë raporte të mira me këngëtarin Mehedin Përgjegjaj- Meda.

Periskopi.com Showbiz

 

Lajçi me anë të një statusi në llogarinë e tij në Facebook, ka thurrur lavde për këtë të fundit, shkruan Indeksonline.

“Vetem nji herë u takuem në skenën e Deçanit, ai me këngë unë me “Heshtjen e Gjeneralit” dhe miliona njerëz i bëmë me qa me lot ti Meda i Lumbardhit”, ka shkruar ai në përshkrim të fotos.

Meda është inspiruar nga kënga e James Brown

"It's a men's world" është kënga që ai ka vjedhur. TIngujt e fillimit janë kopjuar dhe përforur në këngën e Medës. / Periskopi

Periskopi.com Video