Icardi drejt klubit njohur

Sulmuesi argjentinas, Maurico Icardi është drejt largimit nga Giuessepe Meazza.

Periskopi.com Sporti

Kapiteni i Interit ka prishur raportet me ultrasit e klubit pas publikimit të autobiografisë së tij.

Sipas “Le10Sport”, shumë klube kanë shprehur interesim për argjentinasin dhe PSG duket të jetë në mesin e tyre.

Nëse ky transferim nuk realizohet, klubi francez do të kërkojë shërbimet e Mario Mandzukic të Juventusit. /Periskopi.com