“Plastikat” Vjollca (Foto)

Operacionet plastike sot janë bërë përditshmeri në skenën tonë

Periskopi.com Showbiz

Të tillë janë edhe dy motrat Marina dhe Luana Vjollca të cilat aq shumë kanë ndryshuar saqë vështirë është të njihen.

Nëse i shohim ato motra që kanë punuar si velina në Fiks Fare, me këtë foto, atëherë e shikoni se ndryshimet janë shumë të mëdha, sidomos tek Luana, e cila është një femër tërësisht tjetër. /Periskopi.com/

Marina po e mban Getin me flija (Foto)

E dashura e Getoar Selimit, prezantuesja Marina Vjollca, reperin e njohur po e mban shumë mirë.

Periskopi.com Showbiz

Së fundmi u përfol për prishje të raporteve mes tyre por lajmi.net ekzkluzivisht ua dëshmoi me fotografi se kjo gjë nuk është e vërtetë, shkruan lajmi.net

Meqenëse lidhja e tyre është shumë serioze, Geti të dashurën e tij po e merr gjithmonë pas vetes për t’i vizituar të afërmit, njësoj ka bërë edhe dje.

Ndërsa sot, Marina ka publikuar imazhe ku shihet një fli të cilën me gjasë e ka gatuar vetë.

16735233_10154967706344362_943654183_o

16667874_10154967706419362_47741355_o

111-3-1

Ghetto Geasy në version kuzhinier

Periskopi.com Showbiz

Thonë se dashuria kalon nga stomaku, dhe me sa duket cifti i njohur, moderatorja Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi, po i japin kuptim kësaj shprehje.

Marina ka treguar se i dashuri i saj është edhe kuzhinier. Ajo ka publikuar në Insta Story një video, ku shihet Geti duke gatuar një gjel deti.

Ndërkohë, Ghetto Geasy, në profilin e tij në Instagram ka publikuar një foto ku lë të kuptohet se do të publikojë një këngë së shpejti.

asga1479486087_1479321105_21479486099_2

/Oranews.tv/

Luana publikon foton sensuale nga fotosesioni i fundit(Foto)

Luana Vjollca siç dihet ka realizuar së fundmi një fotosesion.

Periskopi.com Showbiz

Fotosesioni paraprinë këngën e re të të bukuroshes e cila publikohet së shpejti.

Projekti titullohet “Je veç ti” dhe një pjesë e tekstit është zbuluar në foton e sapo publikuar të Luanës, shkruan Telegrafi.

Luana shfaqet në një fustan transparent, i cili vë në pah gjoksin e saj bombastik.

Ky fotosesion u realizua te Artan Korenica në Gjakovë, vend ku ka shijuar qëndrimin këngëtarja.

Mbetet të shihen imazhet e radhës që do të vijnë nga bukuroshja, që pritet po ashtu të jenë të këtij niveli provokues. /Telegrafi/

luana