Marina Fara zhvishet lakuriq (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Marina Fara e cila tashmë është bërë më VIP se e ëma e saj, këngëtarja e mirënjohur Eli Fara, kjo falë edhe qenies së saj mjaftë tërheqëse në rrjetet sociale me foto seksi, këtë herë do t’u lërë pa frymë

Marina ka shpalosur hiret e saj në poza mjaftë provokative gjatë një banjë në një pishinë, në një xhakuzi dhe më tej edhe në një sauna.

Fotot e fundit të Marinës të cilat janë tepër seksi, kanë çmendur rrjetin dhe ndjekësit e saj në profilet e rrjeteve sociale.

…e kush nuk do të donte të ishte në atë pishinë me Marinën…