Sharapova shfaqë linjat trupore (Foto)

Maria Sharapova, teniserja e njohur, padyshim njihet si sportistja më seksi në botë.

Periskopi.com Sporti

Maria ka mahnitur të gjithë duke shfaqur linjat e saj trupore derisa ndodhej në ishujt Lanai për festat e fundvitit, shkruan TMZ.

Kujtojmë se Sharapova është pezulluar nga pjesëmarrja në gara për shkak se rezultoi positive në testet antidoping.

*EXCLUSIVE* Lanai, HI - Russian babe Maria Sharapova soaked up the sun today as she headed to Hawaii to spend New Year's celebrations with friends. Slipping her toned body into a black skimpy bikini, Sharapova was all smiles and took a few pictures with her entourage before heading back to a nearby resort. AKM-GSI          December 30, 2016 To License These Photos, Please Contact: Maria Buda (917) 242-1505 mbuda@akmgsi.com sales@akmgsi.com or  Mark Satter (317) 691-9592 msatter@akmgsi.com sales@akmgsi.com www.akmgsi.com

Sharapovas i zbritet dënimi në 15 muaj

Tenistja e njohur, Maria Sharapova ka fituar apelin në Gjykatën e Arbitrazhit Sportiv e njohur si CAS, duke reduktuar dënimin nga 2 vitë në 15 muaj.

Periskopi.com Sporti

Rusja tashmë mund të paraqitet në fushën e tenisit në prill të vitit të ardhshëm.

Ajo kishte thënë se edhe sportistë tjerë kanë përdorur substancën Melandioum dhe nuk kanë marrë dënim. /Periskopi.com