Edhe Pepe mungon ndaj Las Palmas

Periskopi.com Sporti

Real Madridi nuk do të mund të llogarisë në tre futbollistë për sfidën e fundjavës ndaj Las Palmas.

Në listën e të ftuarve nga trajneri Zinedine Zidane nuk bëjnë pjesë Marcelo, Casemiro dhe Pepe.

Për dy të parët është raportuar dje se do të mungojnë, ndërsa për reprezentuesin e Portugalisë u mësua sot se nuk do të jetë gati për ndeshjen që zhvillohet nesër me fillim nga ora 20:45. /Periskopi.com