Marc Anthony kërkon të rifitojë zemrën e Jenifer Lopezit

Ai u bë qendra e vëmendjes për shkak të puthjes që shkëmbeu në skenë me ish-bashkëshorten Jennifer Lopez në fillim të këtij muaji, por duket se Marc Anthony po përpiqet t’i rikthehet marrëdhënies me yllin.

Periskopi.com Showbiz

Këngëtari 48-vjeçar përflitet se po kërkon të ribashkohet me aktoren dhe këngëtaren e mrekullueshme 47-vjeçare, të paktën sipas një burimi të ri.

Ky lajm vjen pasi u raportua se ylli latin i ka dhënë fund martesës së tij me modelen venezueliane Shannon De Lima, vetëm një ditë pasi ai shkëmbeu një puthje pas një performance në ceremoninë “Latin Grammys”.

Ylli i “Shades of Blue” është gjithashtu beqare pasi u nda nga balerini 29-vjeçar Casper Smart, në muajin gusht, pas 5 vitesh lidhje.

1480536731_7 1480536723_6 1480536717_5 1480536711_4 1480536705_3 1480536693_1

Marc Anthony ndahet nga bashkëshortja pas puthjes me Jennifer Lopez?

Periskopi.com Showbiz

Marc Anthony është ndarë nga bashkëshortja e tij prej dy vitesh, modelja venezueliane Shannon De Lima, raporton TMZ.

Lajmi vjen ditën që mbreti 48 vjeçar i salsës ndau një puthje tepër pasionante me ish-gruan e tij Jennifer Lopez në skenën e Çmimeve Latin Grammy, ku ata performuan një duet sëbashku.

Pas puthjes Anthony bëri çmos për të mohuar ndonjë lloj romance me 47 vjeçaren teksa më vonë shpërndau në llogarinë e tij në Instagram imazhe duke puthur me shaka miqtë në jahtin e tij privat, duke lënë të mendohej se ai i puth të gjithë në buzë.

Një burim gjithashtu tha për TMZ se këngëtari latin po ndjente “presion nga publiku” për të puthur Jennifer teksa turma brohoriste “beso”, që do të thotë “puthje”.

3a7fdfdc00000578-3951186-image-a-3_14795053356453a7ffa9100000578-3951186-image-a-29_14795071592443a867f7300000578-3951186-image-a-2_14795053285383a867f8600000578-3951186-image-a-1_14795053152313a877a5400000578-3951186-image-a-14_1479505673692

/Oranews.tv/