Manu Ginobili edhe një sezon te skuadra e tij

Basketbollisti i San Antonio Spurs, Manu Ginobili ka vendosur që të zhvillojë edhe një sezon tjeter në NBA.

Periskopi.com Sporti

39 vjecari ka refuzuar ofertë edhe nga Philadelphia 76ers që të qëndrojë me Spurs.

Ky eshte sezoni i 15-të i tij që do të zhvillojë në NBA dhe është i lumtur që do të vazhdojë pa shokun e tij Tim Duncan që është pensionuar në këtë sezon në moshën 40 vjecare. /Perikopi.com