Çka urren Majki tek femrat?! (Foto)

‘Fund’ është projekti i sapo lansuar nga artisti Majk, këngë kjo e cila tejkaloi çdo pritshmëri si nga ana e tij ashtu edhe nga ana e fansave.

Periskopi.com Showbiz

Vrulli i suksesit të ‘Fund’ po vazhdon të rritet edhe më tepër duke u shndërruar në njërin prej projekteve më të suksesshme të viteve të fundit.

Por kjo nuk përfundon me kaq pasi që artisti punën për projekte të reja nuk e ka ndërmend ta ndalë, ai sot u pa në studiot e producentit Cricket teksa nga ai vend publikoi një fotografi mjaft interesante.

Në foto shihej një shkrim i cili i dedikohej një femre ku thotë: “Buzëkuq tek buzët e tua, pikërisht kjo gjë nuk më pëlqen..”.

Nuk dihet nëse Majku me këtë shkrim iu adresua ndonjë femrës në veçanti apo foli në përgjithësi për vajzat që praktikojnë diçka të tillë. /Prive/

Majk flet për herë të parë për shtatëzaninë e Majlindës

Ndarja mes reperit të Babastars, Majk dhe modeles Majlinda Zeka nukka qenë aspak miqësore. Të paktën këtë kanë lënë të kuptohet medeklaratat e tyre në rrjetet sociale dy protagonistët.

Periskopi.com Showbiz

Por nga dita nëditë po zbulohen detaje të reja të këtij raporti dhe hipoteza të arsyeve të vërteta të ndarjes.Ndonëse përflitej prej kohësh, Majlinda Zeka ka konfirmuarshtatzëninë. Modelja, ka publikuar një foto në rrjetet sociale,nëpërmjet së cilës ka zbuluar se është në pritje të një djali.

“Është një mrekulli e madhe, është një djalë i vogël. Djali im”, ka shkruar Majlinda në rrjetet sociale. Deklarata e saj i ka lënë të “shokuar” adhuruesit e reperit, të cilët kanë aluduar se arsyeja e ndarjes rreth tre muaj më parë mund të ishte pikërisht kundërshtimi i Majk për t’u bërë baba.

Megjithatë, reperi në një deklaratë për “Bluetooth”, rrëfen se nuk ka asnjë informacion mbi shtatzëninë e ish­partneres së tij. I pyetur ngagazeta, nëse arsyeja e vërtetë e ndarjes me Majlinda Zekën ishte shtatzënia e saj, reperi e ka mohuar duke thënë, “Jo. Nuk jemi ndarë për këtë arsye”.

Majk rrëfen në vazhdim se me modelen Majlinda Zeka janë ndarë kohë më parë. “Jemi ndarë prej kohësh. Unë nuk di gjë”, shpjegon më tej reperi. Majk ka theksuar se nuk ka dijeni për shtatzëninë e partneres së tij. “Ajo nuk më ka thënë gjë, unë nuk di asgjë”.