Gjendja jo e mirë shëndetësore: Lyrical Son anulon koncertin në minutat e fundit (Foto)

  Reperi i njohur nga labeli PINT, Lyrical Son ishte paraparë që sonte të performojë në një prej klubeve të qytetit të Gjilanit.

Periskopi.com Showbiz

Posterat e shpërndarë dhe konfirmimi edhe përmes rrjeteve sociale kishin vulosur faktin se Festimi do zbarkonte në qytetin e Anamoravës për t’i kënaqur fansat e shumtë të grupit.

Megjithatë, ka qenë gjendja shëndetësore e reperit që shquhet për korrektësinë ajo që i ka pamundësuar pjesëmarrjen.

Ndjesë reperi ka kërkuar përmes Instagramit ku pak para mesnatës, pa precizuar qartë se për çka bëhej fjalë saktësisht.

I urojmë shërim të shpejtë! /Prive.al

Lyrical Son i bën dhuratë gruas së tij atë që çdo femër ëndërron (Foto)

Reperi i njohur kosovar Lyrical Son ditën e sotme ka befasuar gruan e tij me një dhuratë tejet luksoze.

Periskopi.com Showbiz

Bashkëshortja e tij, në Instagramin e saj ka publikuar një foto ku shihet një unazë me gurë diamanti, të cilën çdo femër e endërron. Ajo ndër të tjerash ka falënderuar dhe shprehur dashurinë për Lyrical Son.

Kujtojmë që Lyrical Son dhe Gresa tashmë janë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Eva.

unaza