Legjenda braziliane zgjedh formacionin më të mirë, përfshin edhe vetën në të (Foto)

Ish mbrojtësi brazilian, Lucio është cilësuar si një ndër më të mirët që ka pasur bota e futbollit në gjithë historinë.

Periskopi.com Sporti

Ish futbollisti i Bayernit, Interit, Juventusit dhe shumë ekipeve të tjera ka përzgjedhur formacionin më të mirë në histori sipas tij, shkruan Albeu.

Në të Lucio ka vendosur edhe veten e tij, duke imituar disi Ibrahimovicin.