Luana publikon foton sensuale nga fotosesioni i fundit(Foto)

Luana Vjollca siç dihet ka realizuar së fundmi një fotosesion.

Periskopi.com Showbiz

Fotosesioni paraprinë këngën e re të të bukuroshes e cila publikohet së shpejti.

Projekti titullohet “Je veç ti” dhe një pjesë e tekstit është zbuluar në foton e sapo publikuar të Luanës, shkruan Telegrafi.

Luana shfaqet në një fustan transparent, i cili vë në pah gjoksin e saj bombastik.

Ky fotosesion u realizua te Artan Korenica në Gjakovë, vend ku ka shijuar qëndrimin këngëtarja.

Mbetet të shihen imazhet e radhës që do të vijnë nga bukuroshja, që pritet po ashtu të jenë të këtij niveli provokues. /Telegrafi/

luana

Luana më në fund vishet dhe ndryshon look (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Prezantuesja e njohur Luana Vjollca na njeh me trendin më të ri të modelit të flokëve që ajo ka zgjedhur të bëjë së fundmi.

Duket se është paksa e vonuar në modelin me gërsheta, por gjithsesi ky model i ngjan bukur prezantueses seksi. Në dy foto të postuara së fundmi nga vetë ajo, Luana ka ndryshuar përveçse look-ut që jemi mësuar ta shikojmë shpesh herë me flokët e lëshuara , edhe veshjen. Luana vjen e veshur me një fustan me lule dhe jo shumë ekspozime të pjesëve të trupit, foto të cilat ajo i poston thuajse çdo ditë.