Çfarë po ndodh me Luanën, shikoni sa ka shtuar peshë (Foto)

Moderatorja e televizionit Top Channel në çdo foto që poston në rrjetet sociale duket shumë seksi

Periskopi.com Showbiz

E tillë është edhe në foton e saj të fundit ku Luana pa qëllim ka treguar së është më në peshë se sa muaj më parë.

Në foton e postuar shihet që Luana ka tula në pjesën e poshtme të belit.

Moderatorja, e cila është në lidhje me një biznesmen kosovar, nuk është parë shumë kohëve të fundit duke bërë ushtrime në palestër. /Periskopi.com/

 

“Plastikat” Vjollca (Foto)

Operacionet plastike sot janë bërë përditshmeri në skenën tonë

Periskopi.com Showbiz

Të tillë janë edhe dy motrat Marina dhe Luana Vjollca të cilat aq shumë kanë ndryshuar saqë vështirë është të njihen.

Nëse i shohim ato motra që kanë punuar si velina në Fiks Fare, me këtë foto, atëherë e shikoni se ndryshimet janë shumë të mëdha, sidomos tek Luana, e cila është një femër tërësisht tjetër. /Periskopi.com/

Luana ‘shkel ligjin’ ja çka bëri kësaj here (Foto)

Këngëtarja Luana Vjollca kohëve të fundit po qëndron mes Kosovës dhe Shqipërisë.

Periskopi.com Showbiz

Ajo në Instagram ka publikuar një fotografi ku shihet se është në mes autostradës, në Rrugën e Kombit, shkruan lajmi.net

E me këtë veprim, ajo ka ‘shkelur ligjin’ pasi që dihet me rregulla të komunikacionit në autostradë nuk lejohet asnjë këmbësorë, as ndalje tjetër (për fotografi) pos për ndalje emergjente.

Kjo ndalje duhet logjikisht të mos bëhet, sidomos në rrugë më borë.

screenshot_1

Luana publikon foton sensuale nga fotosesioni i fundit(Foto)

Luana Vjollca siç dihet ka realizuar së fundmi një fotosesion.

Periskopi.com Showbiz

Fotosesioni paraprinë këngën e re të të bukuroshes e cila publikohet së shpejti.

Projekti titullohet “Je veç ti” dhe një pjesë e tekstit është zbuluar në foton e sapo publikuar të Luanës, shkruan Telegrafi.

Luana shfaqet në një fustan transparent, i cili vë në pah gjoksin e saj bombastik.

Ky fotosesion u realizua te Artan Korenica në Gjakovë, vend ku ka shijuar qëndrimin këngëtarja.

Mbetet të shihen imazhet e radhës që do të vijnë nga bukuroshja, që pritet po ashtu të jenë të këtij niveli provokues. /Telegrafi/

luana