Jojo Baby ‘tërbon’ botën, modelja që po çmend meshkujt me linjat bombastike

Jojo Babie është modelja e njohur nga Los Angeles. Kulmin e famës si modele Jojo e arriti përmes rrjetit social Instagram.

Periskopi.com Uncategorized

Ka një lidhje mjaft të fortë me palestrën, të cilës i dedikon orë të tëra për të mbajtur trupin sa më në formë, gjë që shihet dhe me publikimin e fotografive në llogarinë e saj.

Nuk heziton të publikojë foto të nxehta, kështu duke ju lënë vend meshkujve për të zhvilluar imagjinatën e tyre.

6234851482187414

6234861482187413

6274161482187412

6717631482187406

7004501482187403

7132251482187401

6106781482187416

6070811482187417

Tre të vranë, 12 të plagosur nga të shtënat me armë në Los Angeles

Tre persona janë vranë dhe 12 të tjerë janë plagosur nga të shtënat më armë, pas një mosmarrëveshje në një restorant në Los Angeles, thanë zyrtarët.

Periskopi.com Lajme

Policia e cila mbërriti në vendngjarje gjeti një numër të madh plumbash dhe njolla gjaku në të gjithë restorant në pjesën perëndimore të Los Angeles, raporton AP.

Policia ka marrë në pyetje dy të dyshuar për të shtënat, transmeton lajmi.net.

Zëdhënësi i policisë, Mike Lopez tha se hetimi paraprak ka treguar se personat e përfshirë në incident ishin ne restorant, kur përleshje shpërtheu.

Të gjithë të plagosurit janë në gjendje të rëndë, disa prej tyre në gjendje kritike.