Insigne drejt Premier Ligës?

Lorenzio Insigne dhe Napoli priten të gjejën gjuhën e përbashkët për zgjidhjen e kontratës.

Periskopi.com Sporti

Mesfushori italian është në bisedime me klubin napolitan për vazhdimin e kontratës, ku ka kërkuar pagë prej 100,000 mijë euro në javë.

Presidentit të Napolit, Aurelio De Laurentiis kjo kërkesë e mesfushorit nuk i ka pëlqyer fare, raporton CalcioMercato.com

Liverpool dhe Tottenham janë duke monitoruar situatën e anësorit të Napolit, Lorenzio Insgine.