Remy huazohet te Crystal Palace

Periskopi.com Sporti

Sulmuesi i Chelseat, Loic Remy është bashkuar me Crystal Palace në formë huazimi deri në fund të këtij sezoni.

29-vjeçari ka zhvilluar vetëm 47 paraqitje dhe ka shënuar 12 gola për Chelsean, që prej vitit 2014, kur u transferua te kjo skuadër nga Newcastle United. /Periskopi.com

Remy drejt West Ham

Periskopi.com Sporti

Sulmuesi i Chelseat, Loic Remy pritet të huazohet te West Ham, shkruan Sky Sports.

Francezi me gjasë do të qëndrojë te skuadra londineze për një sezon.

Remy nuk bën pjesë në planet e trajnerit Antonio Conte dhe kjo pritet të rezultojë shumë shpejt me largimin e tij. /Periskopi.com

Remy te Crystal Palace

Periskopi.com Sporti

Sulmuesi i Chelseat, Loic Remy është pranë kalimit te Crystal Palace.

Le10Sport raporton se francezi tashmë ka arritur marrëveshje me skuadrën në fjalë, ku do të kalojë sezonin në formë huazimi, ndërsa në verën e ardhshme do të mund të kalojë te kjo skuadër në formë të plotë për 10 milionë funte.

Ish-anëtari i Queens Park Rangers nuk ka arritur të zë vend në formacionin bazë te skuadra nga Stamford Bridge që prej kalimit të tij te kjo skuadër në vitin 2014. /Periskopi.com