Lista e Real Madridit për ndeshjen ndaj Dortmund

Real Madrid udhëton drejt Gjermanisë për t'u përballur me Borussia Dortmund në ndeshjen e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve.

Periskopi.com Sporti

Trajneri i madrilenëve, Zinedine Zidane ka përzgjedhur futbollistët për këtë sfidë.

Francezi nuk do të mund të llogarisë në mesfushorin Casemiro dhe mbrojtësin Marcelo, të dy këta të dëmtuar.

Ajo që bie në sy është edhe përfshirja e Fabio Coentrao në skuadër, për herë të parë në këtë sezon.

lista e realit