Kjo është dhurata që ka marr Leonora Jakupi për Ditën e të Dashuruarve (Foto)

Edhe këngëtarja Leonora Jakupi, ka pranuar sot një dhuratë në ditën e të dashuruarve.

Periskopi.com Showbiz

Leonora, e cila para disa muajve ka pranuar se është në një lidhje dashurie, ka treguar dhuratën që “princi” i ka sjellur për “Shën Valentin”, shkruan “Magazina.al”

Këngëtarja ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale, ku shihet se ajo ka marr një buçet të madhe me trëndafila.

Ndryshe, edhe pse ka pranuar se është në lidhje, Leonora është shprehur e rezervuar duke mos zbuluar asgjë për djalin i cili ia ka marr zemrën.

Leonora Jakupi mbetet me gishta në gojë (Foto)

  Vërtet s’ka më të bukur se ajo. Hë?

Periskopi.com Showbiz

 

Në skenë kanë ardhë e vazhdojnë të vijnë emra të rijnë, mirëpo Leonora mbetet ikonë e bukurisë, sharmit dhe elegancës, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja së fundi nuk po ndalet së prezantuari këngë e videoklipe mjaftë cilësore. Sapo është paralajmëruar edhe projekti në bashkëpunim me Ramadan Krasniqin.

E, sapo kanë dalë disa foto të Leonores ku ajo shkëlqen e ku duket më sensuale se kurrë, shkruan “Kosovarja”.

Në të dy fotot, bukuroshja i mban gishtat në gojë, se kështu e donte poza.

leonora1_1481571914-5010477

Leonora Jakupi shkel mbi para (Foto)

Këngëtarja e shumë kërkuar Leonora Jakupi, ka mbajtur një koncert për shqiptarët në Amerikë.

Periskopi.com Showbiz

Leonora ka qenë këto ditë në një mbrëmje muzikore me shqiptarët në New York, ndërsa siç është bërë zakon për shumë këngëtar, edhe ajo është “mbuluar” me para, transmeton “Magazina.al”

Në një foto të siguruar nga Magazina.al, ajo shihet duke shkelur në skenën e mbushur me dollarë amerikanë.

leonora

Ngjashmëria mes këngëve të Arilenës dhe Leonora Jakupit (Video)

Se këngëtarët huazojnë në mes vete këtë e kemi kuptuar. E fundit është kënga “Nëntor” e këngëtares Arilena Ara, e cila ka ngjashmëri të madhe me këngën “Këngë e pa kënduar”, nga Leonora Jakupi.

Periskopi.com Showbiz

E njëjta këngë e Leonora Jakupit vite më parë ka qenë pjesëmarrëse në festivalin “Kënga Magjike” e cila gjithashtu është akuzuar për vjedhje, madje janë krijuar edhe emisione për këtë këngë, transmeton Sovrani.

ga minuta e parë tek kënga e Leonora Jakupit, është e njëjtë me minutën e 2.43 në këngën e Arilenës.

Kujtojmë që të dyja këngët janë të orkestruara nga i njëjti individ nga kompozitori Darko Dimitrov.

Leonora Jakupi​ përmallohet për babanë

Periskopi.com Video