Formacioni i javës në La Liga

Periskopi.com Sporti

Tabloidi ‘Goal’ ka publikuar formacionin e javës së parë të këtij sezoni në La Liga.

Siç mund ta shohim, repartin sulmues e përbëjnë tre yje botërore, Lionel Messi dhe Luis Suarez të Barcelonës dhe Gareth Bale i Real Madridit.

formacioni i la ligas /Periskopi.com