Sot zhvillohen ndeshjet e Kupës së Kosovës

Takimet e rrethit të tretë të Kupës së Kosovës në futboll do të zhvillohen sot me fillim nga ora 13:00

Periskopi.com Sporti

Në këtë rreth janë të përfshira skuadrat e Ligës së Parë dhe skuadrat e Ligës së Dytë, të cilët kanë kaluar me sukses dy rrethet e para, shkruan FFK.

Këto janë çiftet:

Flamurtari – Australia
Arbëria – Lugu i Baranit
Vushtrria – Vllaznia (P)
KEK-u – Ulpiana
Lepenci – Vellaznimi
2 Korriku – Istogu
Fushë Kosova – Dukagjini
Bashkimi (K) – Besa Irzniq
.