Rose i gatshëm për rikthimin e madh

Ish basketbollisti i Chicago Bulls është i gatshëm për një sezon pa lendime dhe të fortë me skuadren e re, New York Knicks .

Periskopi.com Sporti

Derrick Rose është i destinuar për një super-sezon me Knicks duke e ditur që do të ketë bashkëlojtarë si Carmelo ANTHONY dhe Joachim Noah.

Synim I New York Knicks është që Derick Rose të zhvillojë parapërgadtitjet e sezonit pa lëndime dhe të jetë i gatshëm për sezonin e ri.