Anxhelina arrin të Kimi (Foto)

Karriera e Anxhelina Hadërgjonajt është në një rrugë të mirë.

Periskopi.com Showbiz

Emri i saj tashmë është krah Kim Kardashian.

i saj dhe njëkohësisht grimieri i motrave Kardashian e jo vetëm do të realizojë një “Master Class”.

 Një prej fytyrave ku do të aplikojë grimin Ariel Tejadan do të jetë ajo e Anxhelinës.

Diçka e tillë është bërë edhe me Kim Kardashian dhe emri i Anxhelinës i shtohet kështu listës së emrave të famshëm.

 

Zbulohen hajdutët që i vodhën diamantet Kim Kardashianit, janë të lidhur me xhihadistët e ISIS-it

Hajdutët që i vodhën stolitë Kim Kardashianit në Paris, besohet të kenë lidhje me xhihadistët e ISIS-it.

Periskopi.com Showbiz

Një burim brenda Interpolit i kanë thënë gazetës “Radar Online”, se hajdutët dyshohet se ishin pjesë e grupit terrorist ISIS.

“Belgjika është lidere në shitjen e diamanteve, ku ka lulëzuar tregu i zi. Diamantet e vjedhura janë rishitur, ndërsa paratë kanë përfunduar në duart e islamistëve radikalë”, shkruan ndër të tjera kjo gazetë amerikane.

Kujtojmë se autoritetet franceze kanë arrestuar 17 persona, të cilët dyshohen se janë hajnat që vodhën Kardashianin.

Shqiptarja që po e fut ‘nën sqetulla’ Kim Kardashian! (FOTO)

Edona Balaj është emri i bukuroshes shqiptare e cila është parë teksa ka pozuar së bashku me Kim Karadshian.

Periskopi.com Showbiz

Ajo vetë e ka publikuar një foto së bashku me Kim dhe Markon grimerin e seksi bombës më të përfolur në botë, shkruan GazetaBlic.

Edona Balaj është po ashtu një grimere shumë e suksesshme dhe kryen një punë me shuëm profesionalizëm.

Në fotografinë më poshtë shihni këtë foto bashkë me Kim, kjo e fundit nuk i bie as deri tek nënsqetullat e shqiptares Edona Balaj!

 

 

Kanye West del nga spitali – Trajtimet psikologjike vazhdojnë

Periskopi.com Showbiz

Reperi i njohur Kanye West, ka lënë qendrën e trajtimit mjekësor dhe tani është rikthyer në shtëpi.

Kjo po ndodh pas më shumë se një javë shtrirje në spital, duke bërë që të qëndrojë dhe larg familjes së tij, njofton Klan Kosova.

Kanye 39 vjeçar, u largua nga spitali nën shoqërinë e gruas së tij Kim Kardashian si dhe mjekut të tij personal Dr. Michael Farzam.

Por ndonëse është liruar nga spitali, Kanye do vazhdojë të trajtohet për gjendjen e tij psikologjike.

Raportohet se rreziku për shëndet të Kanye West, ende nuk ka kaluar, njofton Klan Kosova

3ae8546b00000578-3988238-image-a-5_1480557739891

Kanye West diagnostifikohet me probleme psikike

Reperi i famshëm Kanye West raportohet se nuk është aspak në gjendje të mirë shëndetsore.

Periskopi.com Showbiz

Ai po vazhdon të mbahet në spitalin e Los Angeles, gjersa raportohet se mjekët kanë dianositifikuar se reperi po vuan nga depresioni dhe është paranojak, çka tregon për një gjendje aspak të mirë psikike të tij.

Pasi ka kaluar disa javë në spitale, ai ende nuk po gjen shërim. Burime kinse të afërta me reperin 39 vjeçar kanë thënë për TMZ, se: “Kanyet do t’i duhet të përballet me këtë sëmundje edhe për një kohë të gjatë”.

Analiza: Kanye West po vuan nga depresioni dhe është paranojak.

Kjo ngjarje kishte filluar këtë të hënë me shfaqjen e simptomave të para, teksa më pas reperi është shoqëruar menjëherë për në “UCLA Medical Center”, ku më past stafi mjekësor i kanë dalë menjëherë në ndihmë.

Megjithatë Kim dhe familja e saj shpresojnë se Kanye do të lirohet nga spitali të hënën e ardhshme, nën kujdesin intensiv të mjekëve të cilët mendohet ta shoqërojnë atë edhe gjatë ditëve të tjera të javës në shtëpi, pavarësisht se ata nuk jetojnë më bashkë. /Telegrafi/

Kim Kardashian West duket tmerrshëm kësaj radhe

Periskopi.com Video