Justin Bieber grushton fansin e tij, e lë të përgjakur (VIDEO)

Këngëtari i njohur, Justin Bieber u bë sërish subjekt lajmesh pasi goditi me grusht një fans, duke e lënë të përgjakur.

Periskopi.com Showbiz

Ngjarja u regjistrua në Barcelonë, teksa këngëtari po mbërrinte për koncertin e tij.

Fansi iu afrua makinës, por këngëtari e goditi me grusht.

22-vjecari nuk rrezikon të paditet, edhe pse fansi i tij ishte minoren.

‘Bieber’ më i mirë se Ronaldo’ (Foto)

Tifozët e Barcelonës kanë filluar shakatë duke thënë se ylli i muzikës Justin Bieber është futbollist më i mirë se sulmuesi i Real Madridit, Cristiano Ronaldo.

Periskopi.com Sporti

Justin Bieber vizitoi Barcelonën të hënën duke u paraqitur në stërvitjen e gjigantit katalan.

Dhe, tifozët e kampionit të La Ligës mbetën të impresionuar nga aftësitë e tij.

Andaj, disa prej tyre madje e kanë shpallur si futbollist më të mirë se Cristiano Ronaldo e Paul Pogba, përcjell “Lajmi.net”.

Këngëtari nga Kanadaja u fotografua së bashku me yjet e Barcelonës si Neymar, Rafinha e Lionel Messi.

bieber