Jennifer Lopezit i duhet ndihmë të ngrihet, pasi mbeti e shtrirë pas një vallëzimi magjik (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Jennifer Lopez ka një vit që bën të njëjtin vallëzim magjik në Las Vegas .

Por këngëtarja e njohur latine kishte vështirësi në mbrëmjen e fundit, kur nuk mundi të ngrihet në këmbë dhe iu desh asistona në Axis Theater të Las Vegasit.

Tashmë 47 vjeç ajo u shtri në shpinë, por nuk mundi të ngrihet dhe iu desh asistenca e valltarëve.

Por kjo nuk e ndali, pasi ajo e përmbylli programin tri orësh me këngë, vallëzime dhe ndryshim të kostumeve.

Ajo edhe pse tashmë po plaket vazhdon të ketë trup mahnitës. /Telegrafi/

Marc Anthony ndahet nga bashkëshortja pas puthjes me Jennifer Lopez?

Periskopi.com Showbiz

Marc Anthony është ndarë nga bashkëshortja e tij prej dy vitesh, modelja venezueliane Shannon De Lima, raporton TMZ.

Lajmi vjen ditën që mbreti 48 vjeçar i salsës ndau një puthje tepër pasionante me ish-gruan e tij Jennifer Lopez në skenën e Çmimeve Latin Grammy, ku ata performuan një duet sëbashku.

Pas puthjes Anthony bëri çmos për të mohuar ndonjë lloj romance me 47 vjeçaren teksa më vonë shpërndau në llogarinë e tij në Instagram imazhe duke puthur me shaka miqtë në jahtin e tij privat, duke lënë të mendohej se ai i puth të gjithë në buzë.

Një burim gjithashtu tha për TMZ se këngëtari latin po ndjente “presion nga publiku” për të puthur Jennifer teksa turma brohoriste “beso”, që do të thotë “puthje”.

3a7fdfdc00000578-3951186-image-a-3_14795053356453a7ffa9100000578-3951186-image-a-29_14795071592443a867f7300000578-3951186-image-a-2_14795053285383a867f8600000578-3951186-image-a-1_14795053152313a877a5400000578-3951186-image-a-14_1479505673692

/Oranews.tv/