Lunacek viziton Kosovën

Me rastin e publikimit të Raportit për Kosovën 2016 nga Komisioni Evropian, Nënkryetarja e Parlamentit Evropian dhe Raportuesja për Kosovën, Ulrike Lunacek viziton Kosovën.

Periskopi.com Lajme

Periskopi raporton se ajo do të jetë nesër, e enjte, do të jetë në Qendrën Informative dhe Kulturore të BE-së në Prishtinë në orën 16:00./ Periskopi