E ekzagjeron Irina Shayk në versionin “Ghost” (VIDEO)

Modelja e famshme ruse Irina Shayk ka përsëritur skenën e famshme të filmit “Ghost”. Modelja ka sjellë në mënyrë seksi të famshmin moment të luajtur nga Demi Moore dhe Patrick Swayze. Tashmë bëhet fjalë për një video publicitare të “The Love Magazine”

Periskopi.com +18

 

https://www.youtube.com/watch?v=XKRlGljIBsw

Irina Shayk pin çaj “rusi” në Turqi

Periskopi.com Video