Kurorëzimi ‘sekret’ i Ilir Bokshit dhe Albulena Kryeziut (Video)

Edhe pse dashuria ekziston qysh prej ekzistimit të botës dikur për këtë fakt kishte dyshuar aktorja Albulena Kryeziu.

Periskopi.com Showbiz

E ftuar në Prive aktorja e njohur foli për lidhjen e saj me regjisorin Ilir Bokshi të cilët në mars të këtij viti filluan lidhjen e tyre teksa në qershor e kurorëzuan dashurinë e tyre edhe me martesë.

Mes tjerash aktorja foli edhe për arsyen se pse kurorëzimi i saj nuk u bë në Kosovë por në Shqipëri.