Këtë dhunti të Ildës nuk e kemi ditur (Foto)

Moderatorja e njohur sportive Ilda Bejleri ka një dhunti që ndoshta vajzat e tjera se kanë

Periskopi.com Showbiz

Ajo mund ta bëj vetën që të qesh.

Kështu se paku ka treguar ajo në një fotografi që e ka postuar në rrjetet sociale, ku ka treguar se është kjo është njëra prej cilësive të saj që ndoshta fansat nuk e kanë ditur.

“Jam shumë humoriste, mund të qesh me veten”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë, e cila është shumë seksi. /Periskopi.com/

Ilda Bejleri shuan heshtjen: Ja e vërteta e lidhjes me Shaqirin (VIDEO)

Ilda Bejleri ka qenë e ftuara e radhës në emisionin INtervieë dhe ka folur si kurrë më parë në lidhje me fitimet e saj në Digitalb, aludimet për një lidhje me Xherdan Shaqirin dhe të dashurin e saj të ri.

Periskopi.com Sporti

Gazetarja simpatike ka folur pa doreza së bashku me Kelvin.