Mushkolaj tallet keq me Hashim Thaçin

Opinionisti Imer Mushkolaj është tallur me presidentin Hashim Thaçi pas njoftimit të këtij të fundit në rrjetin social se ishte te Isa Mustafa t'i uronte për martesën e të birit.

Periskopi.com Lajme

Mushkolaj thotë se Thaçi si ka mbetur që tjetër ngase burrështetasit e botës e kanë bojkotuar dhe izoluar qysh moti.

“I bojkotum e i izolum prej burrështetasve të botës, Hashim Thaçit nuk i ka mbetë tjetër veç me bo nuse përhajër. #prontopresident”, ka shkruar ai.

E gjatë ditës Thaqi, ka shkruar : “Sot isha në vizitë tek familja e kryeministrit Mustafa. Pata kënaqësinë ta përgëzoj për martesën e të birit. Çiftit i urova jetë të lumtur bashkëshortore. HTH”./ Periskopi