Interi bëhet me super-trajner?

Guus Hiddink është kandidat për të marrë përsipër drejtimin e skuadrës së Interit.

Periskopi.com Sporti

Trajneri i njohur holandez mund të emërohet së shpejti në këtë pozitë, pas shkarkimit të djeshëm të Frank De Boer.

Ish-trajneri i Lazios dhe Bolognas, Stefano Pioli është favorit për të marrë këtë pozitë, mirëpo drejtuesit e klubit zikaltër nuk dëshirojnë të nxitohen në këtë rast.

Përvoja e madhe e ish-trajnerit të Chelseat dhe Real Madridit ndoshta do të mund të rikthente skuadrën e Interit në majat e futbollit italian. /Periskopi.com