Përleshjet e Neymar me futbollistin e Granadas (Video)

Barcelona mposhti në fundjavë Garanadan me rezultat minimal 1:0.

Periskopi.com Sporti

Mirëpo, gjatë dhe pas lojës kanë ndodhur disa përplasje në mes Neymar të Barelonës dhe futbollistit të Granadas, Ruben Vezos.

/Periskopi.com