Grabovci nuk i gjeti as shkallët për të dalë – thotë gazetari

Periskopi.com Lajme

Gazetari i njohur kosovar, Mefail Bajqinovci, në një postim në llogarinë e tij në Facebook, ka shkruar duke nënkuptuar Adem Grabovcin se “…djersët e mbuluan, as shkallët me dal nuk i gjente.” 

Adem Grabovci sot është paraqitur në Prokurori pas përgjimeve që u publikuan nga Portali Insajderi për gati një muaj. Ai ishte kryepersonazhi i përgjimeve, të cilit iu dëftua fuqia që kishte për të emëruar njerëz të afërt me partinë e tij, në pozita shumë të larta publike.

Kjo që thotë Bajqinovci, megjithatë është një shenjë e mirë se, këta politikanë dijnë të turpërohen dhe duhet të turpërohen për ato që kanë bërë.