Nuk mund ta besoni se Barcelona e do yllin e Stoke City

Barcelona do të bëjë ofertë për mbrojtësin e Stoke City, Glen Johnson.

Periskopi.com Sporti

Besohet se ‘katalunasit’ do të transferojnë mbrojtësin e krahut të djathtë Johnson, si zëvendësues për Alex Vidal, i cili është drejt largimit nga klubi qysh në afatin kalimtar të janarit, pas ngrirjes se raporteve me trajnerin, Luis Enrique.

Ish mbrojtësi i Chelsea dhe Liverpool është duke kaluar në formë të mirë dhe nëse ndodh ky transferim atëherë do ishte kulmi i karrierës së tij. /Periskopi.com

glen-johnson-stoke-defender_3359369