Me në fund, Gjiko bën një foto me të dashurën e tij (Foto)

Nuk është më e diskutueshme që janë bashkë.

Periskopi.com Showbiz

Reperi Gjiko dhe bukuroshja Elita Rudi ka tash e një kohë që kanë arritur të konsolidojnë një lidhje të fortë, deri dikur pa vëmendjen e publikut e së fundmi edhe nën shënjestrën e portaleve dhe fansave në rrjete sociale.

E pavarësisht që janë bashkë me muaj të tërë, fotot e dyshes vazhdojnë të mbesin të rralla.

Një të tillë së fundmi e ka siguruar Prive.al ku çiftin shfaqen të lumtur përkrah njëri tjetrit.

Dashuria që kanë reflekton edhe në imazhin e rrallë ku pozojnë bashkë. /Prive.al

 

 

GJIKO​ pyet Elita Rudi​n: A mundem me ta prek gjoksin?

Periskopi.com Video