Gili e Rita Ora bashkë, sa shumë ngjajnë (Foto)

Këngëtarja shqiptare e njohur si Gili së fundmi e ka postuar një foto përkrah yllit botëror, Rita Orës.

Periskopi.com Showbiz

Gili ka vendosur që kësaj fotografie të mos i vë asnjë mbishkrim.

Rita dhe Gili