Genta tërheq vëmendjen me veshje intime (Foto)

Trupi tërheqës i këngëtares komentohet nga adhuruesit e sajKëngëtarja Genta Ismajli ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në instagram, ku ajo paraqitet e veshur me veshje intime, shkruan rtv21.tv

Periskopi.com Showbiz

Fotografia është komentuar mjaftë shumë nga adhuruesit e këngëtares. Turpi i këngëtares ka qenë caku i shumë komenteve, ajo është lavdëruar për trupin e saj të formuar.

Gentën jemi mësuar ta shohim gjithmonë energjike dhe me karakterin e saj karizmatik.

Genta Ismajli kopjon këngën, deri në detajin e fundit

Periskopi.com Showbiz

Patjetër që edhe Genta Ismajli ka kopjuar, madje deri në detaje (Video)

4 ditë më parë Genta Ismajli ka publikuar këngën e saj të re në bashkëpunim me MUMA, por kjo këngë është e kopjuar nga kënga e Supa Squad me titull ‘Gyal Move’ e publikuar në vitin 2013.

Periskopi.com Showbiz

Nuk është rastri i parë që këngëtarët shqiptarë kopjojnë këngë të huaja dhe i sjellin si punime personale por ndonjëherë është pak më e vështirë dallimi, ndërsa rasti i Gentës është thuajse identik.

Nuk e dimë nëse këngëtarja ka qenë në dijeni për këtë fakt apo jo…

 

Genta Ismajli​ dhe vallëzimi i saj i tmerrshëm

Periskopi.com Video