Formacioni i javës në Premier Ligë (Foto)

Tabloidi Goal ka përzgjedhur formacionin e javës në Premier Ligën angleze.

Periskopi.com Sporti

Në këtë formacion janë përfshirë yje të shumtë si Zlatan Ibrahimovic, Paul Pogba, Eden Hazard apo edhe Sadio Mane.

formacioni i mire /Periskopi.com

Mustafi në formacionin e javës në Premier Ligë (Foto)

Mbrojtësi i Arsenalit, Shkodran Mustafi është përfshirë në formacionin e javës në Premier Ligë.

Periskopi.com Sporti

24-vjeçari po shkëlqen me paraqitje te skuadra londineze.

Ndërsa, këtë formacion e ka përgjedhur tabloidi i njohur ‘Goal’.

formacioni i javes ne angli

Formacioni i javës në Europa Ligë (Foto)

UEFA ka publikuar formacionin e javës në Europa Ligë.

Periskopi.com Sporti

Në këtë formacion nuk kishte se si të mungonte transferi më i shtrenjtë i futbollit, Paul Pogba, i cili shkëlqeu në ndeshjen që Manchester United e zhvilloi ndaj Fenerbahces.

uefa formacioni /Periskopi.com

Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve (Foto)

kanë përfunduar ndeshjet e xhiros së tretë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Periskopi.com Sporti

Tabloidi ‘Goal’ ka përzgjedhur formacionin më të mirë të javës në Ligën e Kampionëve.

Në këtë formacion nuk kishin se si të mungonin yjet si Lionel Messi dhe Mesut Ozil, të cilët shkëlqyen me lojë dhe shënuan nga tre gola.

formacioni i javes /Periskopi.com

Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve

Periskopi.com Sporti

Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e para të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Tabloidi ‘Goal’ ka përzgjedhur formacionin e kësaj jave të garës më prestigjioze të futbollit evropian.

Natyrisht se nuk kanë se si të mungojnë yjet si Lionel Messi, Sergio Aguero dhe Neymar, të cilët shkëlqyen me paraqitjet e tyre. /Periskopi.com

formacioni