Flamurtari shkarkon trajnerin

Ekipi nga qyteti i Vlorës, Flamurtari ka vendosur të shkëpusë kontratën me trajnerin, Gugash Magani.

Periskopi.com Sporti

Drejtuesit e klubit vlonjatë e kanë marrë këtë vendimi pas humbjës të thellë nga Partizani me rezultat 4:0.

Flamurtari nën drejtimin e Maganit, ka arritur vetëm një fitore, dy barazime dhe katër disfata duke u rënditur në fundin e tabelës të Kategoris Superiore të Shqipërisë. /Periskopi.com