Flaka Krelani kritikon yjet për operacione plastike, por ja si dukej ajo dikur (Foto)

Gjatë emisionit “Top Shoë” ku e ftuar ka qenë edhe këngëtarja Flaka Krelani duket se opinionistët dhe moderatori Alban Dudushi e ka “kryqëzuar” sa i përket jetës së saj private.

Periskopi.com Showbiz

Ata janë shprehur se për të patur famë nuk mjafton vetëm zëri dhe talenti, por gjithashtu edhe jeta private luan rol mjaft të rëndësishëm pasi njerëzit duan të dinë rreth saj.

Krelani theksoi se nuk do ta bënte diçka të tillë pasi dëshironte që publiku ta donte vetëm për karrierën e saj dhe jo për jetën e saj private.

Flaka Krelani po ashtu kritikoi yjet për operacione plastike.

Ajo në një moment falënderoi prindërit që punuan për ta bërë ashtu siç është.

 6-9 flaka-6 flaka-krelani-3 541211_10150828854886318_127696231_n flaka-krelani-003-prive flaka-8