Këta janë djemtë e aktorit Fatmir Spahiu, ja sa i ngjajnë (Foto)

Aktori Fatmir Spahiu për publikun e gjerë i njohur u bë me rolin e Orhanit në serialin ‘Kafeneja Jonë’.

Periskopi.com Showbiz

Ai përpos sukseseve në karrierë, gëzon edhe një jetë të lumtur familjare, shkruan lajmi.net

Fatmiri është i martuar dhe ka dy djem. E në rrjetet sociale ai shpesh poston fotografi me ta.

Një të tillë, aktori e ka postuar se fundmi dhe një detaj që vërehet është fakti se sa shumë i ngjajnë atij dy djemtë Mali dhe Lisi./lajmi.net

ioeopoi

Fatmir Spahiu tallet me ‘Black Friday’

“Black Friday” apo e “Premtja e zezë” njihet për zbritje të çmimeve në masë të paimagjinueshme.

Periskopi.com Showbiz

Aktori famshëm, i njohur si ‘Oki i Kafeneja Jonë’, ka ironizuar me këtë ‘festë’ duke thënë se këtë do ta zbatojë edhe KEDS-i.

“Black Friday! Lëshoni termot në 3-sh, KEDSI 70 % lirim!”, ka shkruar Fatmiri në Facebook, duke e shoqëruar me buzëqeshje.

Ndryshe, disa prej kompanive në Kosovë kanë paralajmëruar zbritje të mëdha në të gjitha artikujt.