“Hajmalia” i bashkoi Ermalin dhe Gjikon (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Kanë sjellur shumë hite në skenen muzikore dhe janë mjaft të pëlqyer nga publiku, por që kësaj rradhë kanë bashkuar forcat për të sjellë një hit të ri.

Bëhet fjalë për këngëtarin Ermal Fejzullahu dhe reperin Gjiko të cilet do të sjellin bashkëpunimin e titulluar “Hajmali”.

Këtë e ka bërë të ditur vetë reperi Gjiko me anë të një postimi në rrjetet sociale, i cili ka ndarë me fansat një fotografi të realizuar gjatë xhirimit të klipit më të ri.

Pas gjithë këtyre presim që kënga të finalizohet së shpejti pasi janë fansat ata që kërkojne me padurim ta dëgjojne këtë bashkëpunim, raporton Periskopi.com

oooooo-1469879339-4078754_1469881522-1476679