Era shkëlqen përsëri, kësaj radhe çmend londinezët (VIDEO)

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja e njohur Era Istrefi, ditëve të fundit është duke qëndruar në Londër.

 Përveç që po shijon sukseset e saj, Istrefi tashmë është bërë pjesë edhe e spektaklit londinez, ‘’Sink the Pink’’, përcjellë Klan Kosova.

Prandaj duke mos harruar talentin e saj, këngëtarja Era, dhe këtë herë rrëmbeu zemrat e publikut duke performuar këngën ‘’One dance’’ përballë gjithë audiencës.

Pikërisht këto detaje i dha vet këngëtarja derisa ka publikuar një video në rrjetin social Instagram, ku shihet derisa bën paraqitjen e saj në skenën e studios gjigante e mbuluar në rozë, njofton Klan Kosova.

Thjeshtë, paraqitja e saj është e mrekullueshme apo jo!

Covered "One dance" at sink the pink tonight 🦄

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

That s!nk the p!nk draaaank

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on