Enca nuk duron më, nxjerr gjoksin dhe zogun (FOTO +16 )

Enca Haxhia ka nxjerrë së fundmi në treg këngën e saj më të re, e cila, siç shkruan herë pas here këngëtarja në rrjetet sociale, duket se po ecën mjaft mirë. Ndoshta audienca e ka pëlqyer dhe vijon ta dëgjojë, e kjo është një gjë mjaft e mirë për vetë këngëtaren.

Periskopi.com +18

Nëse e keni parë me vëmendje, në klipin e saj fundit, Enca i ka humbur të gjitha komplekset që mund të ketë për trupin e saj dhe ka eksperimentuar, edhe pse disa kilogramë mbi peshë.

Në disa pjesë të videos vajzës i dalin kokat e gjoksit si dhe “zogu”. E kush po pyet për çështjen e lakuriqësisë dhe pornografisë në videoklipe? E rëndësishme është të shesë e të klikohet sa më shumë.

2-951485707089 1-1511485707085

Enca ‘drogohet’ në Amsterdam?

Këngëtarja Enca Haxhia menjëherë pas publikimit të këngës së re ‘Love on my body’ është zhvendosur në Amsterdam.

Periskopi.com Showbiz

Mes së gjithave ajo po shijon dhe jetën e natës ku ka vepdosur të provojë dhe kanabis. Ajo ka publikuar këto voto që tregojnë se mban në dorë lëndën narkotike, e cila ëshët e legalizuar në Amsterdam.

auto_enca12_1485694125-36494581485695566 auto_enca_1485694116-57187611485695565

 

Fotografia që Enca nuk donte ta shikonte me sy

Enca njihet si një ndër këngëtaret që e përdor më shumë fotoshopin. Të shumtë janë ata persona që tallen me të pasi e kanë parë live dhe janë habitur me kontrastin e madh tek fotot në internet.

Periskopi.com Showbiz

Por, ka patur edhe shumë raste, kur ata që e njohin mirë programin e fotoshopit e kuptojnë menjëherë kur bëhet fjalë për ndërhyrje në trup, pasi ato nuk shkojnë paralelisht edhe me ambientin.

Enca Haxhia, e cila po kalon disa ditë pushimi-aktive në jug të Shqipërisë, ka publikuar një foto buzë detit. Si gjithmonë edhe kësaj radhe në fokus kanë qenë vithet, por ka patur edhe nga ata që e kanë kapur me sfondin.

Enca shfaqet seksi (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Jo rrallë herë këngëtaret tona shfaqin trupin e tyre, së fundi është Enca Haxhiu ajo që ska gjë pa treguar.

Në një fotografi të publikuar në rrjetet socialë shihet shumë seksim.

Padyshim që Enca është ndër këngëtaret me të pëlqyera nga publikuk, së fundi ajo ka sjellur një projekt në bashkëpunim me Noizyn e që u bë një hit, shkruan Periskopi.com

enca