Veç një këngëtare shqiptare e bën këtë kombinim: supë me kanabis (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia menjëherë pas publikimit të këngës së re “Love on my body” është zhvendosur në Amsterdam.

Periskopi.com Showbiz

Mes të tjerave ajo po shijon dhe jetën e natës, e po ashtu ka vendosur të provojë dhe kanabis.

Shpesh bukuroshja ka postuarfoto duke konsumuar këtë lëndë por sot i ka habitur fansat me një postim të sajin.

Ajo ka postuar një foto ku duket një pjatë me një lëng jeshil.

“Supë me kanabis” shkruan Enca.

Kështu duket Enca pa grim (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Enca është shumë e bukur edhe pa “make up” . Këngëtarja më e ndjekur në Instagram ka publikuar një foto nga pushimet e saj të fundit.

Në këtë foto shohim Encën shumë të freskët dhe natyrale.

Shpeshherë ajo është komentuar negativisht përsa i përket përpunimeve të fotove që publikon, por Enca na vërtetoi edhe një herë që është një nga fytyrat më të këndshme të “showbiz”-it.

1480614824_1 1480614830_2 1480614835_3