Ja si duket vajza e Emina Cunmulaj (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Ajo është një modele me famë botërore dhe shumë e pëlqyer nga publiku.

Bëhët fjalë për Emine Cunmulaj, raporton Periskopi.com

Ajo është në çdo hap të rritjes së vajzës së saj e cila quhet EllaFaria.

Bukuroshja sot është ndjerë e lumtur e natyrisht që edhe krenare për vogëlushen e saj që sot mbush 4 muaj./Periskopi.com/

ti_1469736223-3584844