Me në fund, Gjiko bën një foto me të dashurën e tij (Foto)

Nuk është më e diskutueshme që janë bashkë.

Periskopi.com Showbiz

Reperi Gjiko dhe bukuroshja Elita Rudi ka tash e një kohë që kanë arritur të konsolidojnë një lidhje të fortë, deri dikur pa vëmendjen e publikut e së fundmi edhe nën shënjestrën e portaleve dhe fansave në rrjete sociale.

E pavarësisht që janë bashkë me muaj të tërë, fotot e dyshes vazhdojnë të mbesin të rralla.

Një të tillë së fundmi e ka siguruar Prive.al ku çiftin shfaqen të lumtur përkrah njëri tjetrit.

Dashuria që kanë reflekton edhe në imazhin e rrallë ku pozojnë bashkë. /Prive.al

 

 

Ja në cilin televizion do t’a shohim Elita Rudin (Foto)

Prezantuesja e njohur Elita Rudi, javën e kaluar bëri të ditur që u largua nga Tribuna Channel.

Periskopi.com Showbiz

Duke treguar që do rikthehet në prill me projektet të reja të një dimensioni tjetër, shkruan Magazina.al.

“Ne do te vazhdojme rrugetimin me sfide te re. Shihemi ne prill, me projektin e ri ne nje dimenzion tjeter”, kishte shkruar ajo.

Magazina.al merrë vesh nga burimet e saj, se prezantuesen seksi se shpejti do e shohim në TV Dukagjin.

Ajo do udhëheq një emision, i cili do transmetohet një herë në javë, që lidhet me showbizin, do të ketë të ftuar në panel për të diskutuar tema kryesisht nga showbizi.

Elita pritet që sot ta bëj zyrtare lajmin, pasi do te jetë e ftuar në RTVDukagjini.

Ndryshe Elita ka udhëhequr emisionin ” Elite Zone” për një vit./Magazina.al/

Fotot që dëshmojnë se Gjiko edhe Elita Rudi janë bashkë (FOTO)

Reperi Gjiko është një nga emrat më të përmendur së fundi në showbizin shqiptar dhe krejt kjo falë lidhjes me moderatoren kosovare, Elita Rudi.

Periskopi.com Showbiz

 

Azdren Gjikolli, interpretuesi i hitit “Hajt Hajt”, , në rrjetin social “SnapChat” kishte publikuar një video ku shihet pranë prezantueses Blerona Zeqiri, por menjëherë pas disa minutave vet reperi e kishte larguar videon.

Prezantuesja e televizionit 21, ishte parë në foto teksa prek “zogun” dhe ishte komentuar negativisht nga shumë lexues në rrjetet sociale për veprime perverse.

Sipas burimeve të GazetaBlic, atë natë Blerona ishte argëtuar shumë nën shoqërinë e Gjikos, por siç duket kjo kënaqësi për prezentuesen ka zgjatur vetëm disa minuta, sepse po sipas këtij burimi djaloshi nga Peja, ishte larguar nga lokali atë natë dhe e kishte lënë të vetmuar punëtoren e televizionit 21.

GazetaBlic ka hulumtuar dhe ka ka gjetur edhe disa detaje interesante që reperi nga Peja, vazhdon të dashurojë çmendurisht moderatoren Elita Rudi.

Madje vet reperi jo rrallë herë i shkruan edhe komente në profilin privat të moderatorës se “Elite Zone”.

tik1-1-209x300

 

 

 

 

 

 

 

 

GJIKO​ pyet Elita Rudi​n: A mundem me ta prek gjoksin?

Periskopi.com Video

Bekim Balaj i jep fund lidhjes me moderatoren Elita Rudi

Edhe pse aktualisht po shkëlqen ne fushë, jeta private e Bekim Balajt nuk është në ditët më të mira.

Periskopi.com Showbiz

Futbollisti i njohur i Kombëtares i ka dhënë fund lidhjes më moderatoren e njohur Elita Rudi.

Ndonëse romanca  e tyre dukej nga ato më të konsoliduarat që do të celebrohej një ditë, në fakt ata i kanë dhënë fund, kështu kanë rrëfyer miqtë e tyre për ‘Bluetooth’, sipas të cilëve arsyeja e ndarjes është kontrata e futbollistit.

‘Të dy e dinin që nëse Bekimi do të largohej për në Rusi, lidhja e tyre do të përfundonte, tregojnë burimet, sipas të cilëve ka qenë Elita ajo që e ka vënë futbollistin përpara zgjedhjes.