Eli Fara flet për momentet e vështira në jetën e saj: Kështu ishte e shkruar (Video)

Shpesh i shohim të postojnë foto me njëra tjetrën, teksa Marina e cilëson këngëtaren Eli Fara edhe si “motër”, por a është e tillë marrëdhënia mes tyre?

Periskopi.com Showbiz

E ftuar në emisionin “Tek Unë me Arjola Shehun”, Eli rrëfehet për lidhjen e saj të veçantë me Marinën:

“Nuk eshte se jemi shoqe, eshtë pak e vështirë të bëhesh shoqe nënë e bijë, por Marina është një vajzë mjaft e dashur edhe e edukuar. Është njerëzore Marina, shumë sociale, shumë e hapur, nuk ka mendjemadhësi, përshtatet me të gjithë dhe i do shumë njerëzit.”

Këngëtarja është bërë nënë në një moshë fare të re, vetëm 18 vjeç, por siç edhe Eli tregon ajo nuk do të ndryshonte asgjë në jetën e saj:

“Kështu ishte e shkruar, unë nuk do ndryshoja asgjë. Jam përpjekur të bëj më të mirën në çdo situatë. Ndonjëherë të bie për pjesë çdo lloj gjëje dhe ndoshta atje është e bukura e jetës, t’ja dalësh edhe kur ka shumë fortuna në jetën tënde.” Intv./Albeu.com/

 

Marina Fara zhvishet lakuriq (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Marina Fara e cila tashmë është bërë më VIP se e ëma e saj, këngëtarja e mirënjohur Eli Fara, kjo falë edhe qenies së saj mjaftë tërheqëse në rrjetet sociale me foto seksi, këtë herë do t’u lërë pa frymë

Marina ka shpalosur hiret e saj në poza mjaftë provokative gjatë një banjë në një pishinë, në një xhakuzi dhe më tej edhe në një sauna.

Fotot e fundit të Marinës të cilat janë tepër seksi, kanë çmendur rrjetin dhe ndjekësit e saj në profilet e rrjeteve sociale.

…e kush nuk do të donte të ishte në atë pishinë me Marinën…